|
|||
Урок читання у з класі). Хід уроку. І Організація класу.. Привітання.. Мотивація навчальної діяльності учнів. Оголошення теми і мети уроку.. скоромовка загадка прислів’я
(Урок читання у з класі)
Тема уроку: Усна народна творчість Мета:Поглибити знання учнів прислів’ями, скоромовками, українськими народними казками, піснями і загадками. Вчити знаходити значення цих слів по тлумачному словнику, розширювати кругозір учнів. Розвивати творчі здібності учнів, уміння пояснювати зміст прислів’їв і поєднувати їх з життєвими ситуаціями; працювати над технікою читання і виразністю. Виховувати інтерес до читання творів з усної народної творчості.
Тип уроку:Комбінований
Обладнання:Таблиця «Усна народна творчість», «чарівний мікрофон», малюнки ракети, планет і зірок, тлумачні словники, у кожного учня на парті дитяча книжечка «Бджола-мала, а й та працює», підручники з читання; дитячі творчі роботи і малюнки.
Хід уроку І Організація класу. 1. Привітання. Продзвенів дзвінок, починається урок. Він незвичний і цікавий, гостей багато завітало! Повернемось до гостей, і промовим «Добрий день!»
2. Мотивація навчальної діяльності учнів. Оголошення теми і мети уроку. Вчитель: сьогодні я хочу запросити вас у цікавий світ творчості, краси, народної мудрості. Урок незвичайний – урок-подорож на тему «Перлини народної творчості». Мета нашого уроку: зібрати перлини творчості, дослідити значення слів: казка, загадка, прислів’я, скоромовка; навчитися їх використовувати в життєвих ситуаціях. Складемо павутинку до виразу:
скоромовка загадка прислів’я
лічилки Усна народна творчість казки
|
|||
|