|
|||||||||||||||||||||
ысқа мерзімді жоспар. сынып – аптасына 2 сағат, оқу жылында – 68 сағат;. ІІІ-тоқсан – 20 сағат. атыспағандар: 0. Сабақ негізделген оқу. мақсаты (мақсаттары). Жоспар бойынша орындалуы тиіс іСтр 1 из 4Следующая ⇒ Қысқа мерзімді жоспар 9-сынып – аптасына 2 сағат, оқу жылында – 68 сағат; ІІІ-тоқсан – 20 сағат №33 сабақ
СЫНЫП: 9 | Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар: 0 | |||||||||||||||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) | 9.1.4.1 мәтіннің мақсаты арқылы негізгі ойды анықтау; 9.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстыру, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтап жазу | ||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаттары | Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Мәтінді оқиды, негізі ойды анықтайды. Графиктік мәтіндермен танысады. Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды. . Диаграмма, кестедегі деректерді салыстырады. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: Бірнеше графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректерді салыстырады, маңызды тұстары мен үрдістерді (тенденция) анықтап жаза алады | ||||||||||||||||||||
Бағалау критерийі | Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. | ||||||||||||||||||||
Тілдік құзіреттілік | Отбасы, демография, халық, миграция, эмиграция, демографиялық процестер, демографиялық саясат. | ||||||||||||||||||||
Ресурстар | Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер. | ||||||||||||||||||||
Әдіс-тәсілдер | Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. | ||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Тарих, қазақ әдебиет, биология | ||||||||||||||||||||
Алдыңғы тақырып | Адам құқығы мен бостандығы | ||||||||||||||||||||
Жоспарланған уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер | Ресурстар | |||||||||||||||||||
Басталуы 5 минут |
Мұғалім мен оқушылардың амандасуы
|
||||||||||||||||||||
|