Хелпикс

Главная

Контакты

Случайная статья





Бөлім атауы: Әлемдегі ірі кітапханалар.



 

 

Бөлім атауы:   Әлемдегі ірі кітапханалар.

Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 6-сынып

Қатысқан оқушылар саны:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Ең үлкен, ең кіші, ең қымбат, ең ауыр кітаптар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

6.2.5.1.- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру

6.3.5.1 -оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ойды білдіретін сөйлемдерді іріктей отырып, жинақы мәтін жазу;

6.4.4.3 - үстеудің мағыналық түрлерін ажырату, синонимдік қатарларын түрлендіріп қолдану;

Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушы орындай алады: Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды және сұрақтар қоя алады.

Көпшілік оқушылар орындай алады: оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ойды білдіретін сөйлемдерді іріктейді және жинақы мәтін жаза алады.

Кейбір оқушылар орындай алады:

Жинақы мәтінінде күшейткіш үстеуді қатыстыра алады.

Бағалау критеийлері

  • Күшейткіш үстеу туралы біледі.
  • Оқылым мен жазылым материалдарынан үстеудің мағыналық түрлерін ажыратады
  • Жинақы мәтін құрауда үстеудің түрлерін қолданады.

Ойлау дағдыларының деңгейі

Қолдану, талдау

Құндылықтарға баулу

Зайырлы қоғам және жоғары руханият(3-құндылық)

Осыған дейін меңгерілген білім

Әлемдегі ірі кітапханалар.

Жоспар

 

 

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау Ресурстар  
Сабақтың басы    

І. Ұйымдастыру кезеңі.

Сәлемдесу, сабаққа дайындық.

ІІ. Жағымды психологиялық ахуал.Шаттық шеңберінде тұрып, жақсы сөздер мен тілектер айтады.

- Мен мақсатыма жетемін.

- Мен қиялдай аламын.

- Менің қиялым ұшқыр.

 І.ОҚЫЛЫМ АЛДЫ. Қызығушылықты ояту.

Қызықты деректер. Оқушылар суреттерге байланысты өз пікірлерін білдіреді.  

 

 

Оқушылар мәліметтермен танысып, ой түйеді. Сабақтың тақырыбын анықтайды.



  

© helpiks.su При использовании или копировании материалов прямая ссылка на сайт обязательна.