![]()
|
|||||||||||||
ПӘН: ҚАЗАҚ ТІЛІСтр 1 из 4Следующая ⇒
ПӘН: ҚАЗАҚ ТІЛІ Бөлім: Еңбек нарығы және сұраныс. Шешендік сөздер. | МЕКТЕП: | ||||||||||||
КҮНІ: | Мұғалім: | ||||||||||||
СЫНЫП: 11 | Қатысқандар : | Қатыспағандар: | |||||||||||
Сабақтың тақырыбы: |
Еңбек-адамның тіршілік әрекетінің негізі.. | ||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 11.1.5.1 мәтінде көтерілген мәселеге автор мен оқырманның қарым-қатынасын ескере отырып, талқылау сұрақтарын құрастыру және сыни тұрғыда бағалау; 11.4.5.1 мәтін және мәтін үзінділері деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. | ||||||||||||
Сабақ мақсаты | Барлық оқушылар: мәтінде көтерілген мәселені анықтау, көтерілген мәселеге байланысты сұрақтар құрастыру, мәтін және мәтін үзінділері деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Көпшілігі: мәтінде көтерілген мәселеге автор мен оқырманның қарым-қатынасын ескере отырып, талқылау сұрақтарын құрастыру, мәтін және мәтін үзінділері деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу; Кейбір оқушылар: мәтінде көтерілген мәселеге автор мен оқырманның қарым-қатынасын ескере отырып, талқылау сұрақтарын құрастыру және сыни тұрғыда бағалау, мәтін және мәтін үзінділері деңгейінде тыныс белгілерін қолдана білу. | ||||||||||||
Бағалау критерийі |
| ||||||||||||
Ойлау дағдысының деңгейі | Білу, түсіну. | ||||||||||||
Құндылықтарға баулу | Индустрияландыру мен инновацияларға негізделген экономикалық өсу (4-құндылық) | ||||||||||||
Алдыңғы білім | Еңбек туралы біледі. | ||||||||||||
Жоспар: | |||||||||||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау | Ресурстар | |||||||||
Сабақтың басы Сабақтың ортасы | Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады.
|
||||||||||||
|