Хелпикс

Главная

Контакты

Случайная статья





План проведення уроку.. Хід уроку.. Актуалізація опорних знань. Перевірка домашнього завдання.



 

План-конспект уроку з геометрії в

9-В  класі.

Тема уроку: Площа трикутника. Розв”язування задач.

Мета уроку: Формувати практичні навички розв”язування задач з даної теми. Розкрити особливості різних видів розв”язування задач, перевірити ступінь оволодіння вивченого матеріалу.

Розвивати логічне мислення учнів, вміння виділяти основне, вміння аналізувати задачі.

Виховати культуру математичної мови, акуратність при записах на дошці та в зошиті.

Обладнання: дошка, крейда, підручники, додаткова література.

Тип уроку: комбінований.

План проведення уроку.

1. Організаційний момент. -2хв.

2. Актуалізація опорних знань.

Перевірка домашнього завдання. –10хв.

3. Розв”язування задач . -18хв.

4. Самостійна робота. –10хв.

5. Підсумок уроку. –3хв.

6. Домашнє завдання. –2хв.

Хід уроку.

1.Організаційний момент.

2.Актуалізація опорних знань. Перевірка домашнього завдання.

Вчитель запитує в учнів основні формули площ трикутника. Один учень записує формули на дошці, інші діти відповідають з місця.

Вчитель задає задачі усно для перевірки знань учнів.

1. Знайти площу трикутника, якщо одна з сторін 7t см , а висота, проведена до неї, 4t см.

       Відповідь: 14t  см .

2. Знайти площу прямокутного трикутника з катетами 8 см і 3 см.

3. Знайдіть площу трикутника, зі сторонами 5 і 8 см. та кутом між ними 300.

   Відповідь: 10 см .

4.(письмово) Дано трикутник АВС з стороною АС=4 см і висотою ВD=2 см. Знайти площу трикутника і побудувати інший трикутник з тією ж основою АС, рівновеликий даному. Скільки таких трикутників існує?

  Відповідь: 4 см . Безліч трикутників існує.



  

© helpiks.su При использовании или копировании материалов прямая ссылка на сайт обязательна.