Хелпикс

Главная

Контакты

Случайная статья





Хід заняття. 5. Дидактична гра «Чий голос?». Хід гри. 6. Пальчикові ігри. «До нас пташка прилетіла». 7. Дидактична гра «Склади ціле». Хід гри.. 8. Дидактична гра «Сліди на піску». Хід заняття



Хід заняття

Вихователь показує малюнки із зображенням птахів і зайця, пропонує дітям визначити чим відрізняється заєць від птахів.

- У зайця тіло вкрите шерстю, а у птаха піря’м.

- У зайця - вушка, а у пташки нема.

- У пташки - крила, а у зайця нема.

- Пташка літає, а заєць – стрибає.

- У птаха – дзьоб, у зайця нема.

5. Дидактична гра «Чий голос? »

Мета: навчати дітей відтворювати голоси тварин, закріплювати знання про птахів (горобець, ворона, сорока).

Матеріал: звукозапис з голосом птахів.

Хід гри

Відтворюється аудіозапис голосу одного із птахів, а діти повинні відгадати і назвати пташку, звуконаслідувати її.

6. Пальчикові ігри

«Сорока – ворона»,

Сорока – ворона на припічку сиділа, діткам кашку варила

«До нас пташка прилетіла»

До нас пташка прилетіла та й на годівничку сіла, зернят поклювала.

– Дякую! Сказала

7. Дидактична гра «Склади ціле»

Мета: поглибити знання дітей про птахів; вправляти в умінні складати ціле із частин.

Діти складають пазли, називають та звуконаслідують птахів.

Хід гри.

У дітей розрізані зображення птахів. Їм необхідно скласти малюнок і назвати пташку.

- Малята, подивіться. З нашими птахами щось трапилося. Давайте їх вилікуємо. (Діти викладають птахів з 2-х - 3-х частин. )

8. Дидактична гра «Сліди на піску»

Мета: встановити, що на пісочку залишаються різні сліди: від людей, тварин, птахів. Вчити дітей помічати особливості пересування птахів на землі. Вправляти в умінні залишати сліди пташок на піску.

Хід заняття

 Перед дітьми стоять коробки з кінетичним піском, а поряд на тарілочках лежать палички схожі на сліди пташки. Діти беруть палички і притискають до піску, залишаючи відбитки пташиних лапок.



  

© helpiks.su При использовании или копировании материалов прямая ссылка на сайт обязательна.