|
|||
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАДКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА – САДОК «СОНЕЧКО»
Конспект заняття по розвитку мовлення з використанням кінетичного піску на тему: «Птахи» (ранній та молодший вік) Вихователь раннього і молодшого віку групи «Бджілка» Брехт А. І.
2018 рік. Мета: - вчити дітей називати та розрізняти зимуючих птахів, порівнювати їх будову, розмір, виявляти схожість та відмінність між ними; - формувати узагальнене поняття про зимуючих птахів; - розвивати пізнавальну активність, зв’язне мовлення, логічне мислення, уяву, вміння імітувати рухи та голоси птахів; - підвищити інтерес до птахів, викликати у дітей активне співчуття до зимуючих птахів, бажання надавати їм посильну допомогу. Матеріали та обладнання: ілюстрації птахів (горобець, ворона, сорока), пазли із зображенням птахів (горобець, ворона, сорока), малюнки із зображенням їжі для птахів, звукозапис голосу птахів, гілочки для зі слідами птахів, кінетичний пісок. Хід заняття 1. У групу заходить вихователь, демонструє ілюстрації із зображенням птахів. Просить дітей назвати птахів. 2. Розгляд птахів: акцентувати увагу на їх дзьоб, крила, хвіст, забарвлення і розмір. 3. «Читання загадок про птахів» *** Цвінь-цвірінь, цвінь-цвірінь, Танцювать йому не лінь. Соняшника б ще поклювати, Булочку посмакувати. (Горобець) *** Дзьоб міцний і гарні крила, Чорний хвіст, жилетка сіра, Чи присяде, чи летить, — «Кар, кар, кар! » — усе кричить. (Ворона ) *** Як щось гарно заблищить, Так вона туди й летить… У гніздо несе оздоби, 4. Дидактична гра «Чим відрізняються птахи від тварин? » Мета: закріпити знання про відмінність тварин від птахів.
|
|||
|