Хелпикс

Главная

Контакты

Случайная статья





I. Організаційний момент.. Привітання.. II. Повторення вивченого матеріалу.. III/. Повідомлення теми і мети уроку.. IV.Вивчення нового матеріалу



 

Тема: Вставка підпису до малюнку. Друкуваняя малюнку. PAINT.

Мета уроку: 1)познайомити з діями над фрагментом малюнка в графічному редакторові; сформувати первинну навичку по виконанню операцій копіювання, переміщення, видалення фрагмента малюнка, зміна розміру, місця розташування малюнка, а також відображення і повороти;

2)розвиток логічного мислення, пам'яті, уваги, творчої уяви, уміння застосовувати учбову інформацію в нестандартних ситуаціях, розвиток пізнавального інтересу;

3)виховання комунікативних якостей, для раціональної і продуктивної роботи, уміння працювати в команді.

Тип уроку: Комбінованій

Обладнання: Презентація, підручний, зошит, відео, наочний матеріал

I. Організаційний момент.

Привітання.

Добрий день, хлоп’ята!

Добрий день, дівчата!

Щоб в інформатику

зробитиновийкрок

Ви прийшли на цей урок.

З Вами разом буду я.

Рада Вас усіхвітати

Інформатицінавчати.

 

2)Перевіркаготовностідо уроку.

-Діти, приберіть все зайве с парт

II. Повторення вивченого матеріалу.

1)Фронтальне опитування

 «Як можна швидко намалювати зграю птахів, гірлянду прапорців, повітряні кулі і т. д». (Відповідь дітей )

III/. Повідомлення теми і мети уроку.

Тема сьогоднішнього уроку «. Вставка підпису до малюнку. Друкуваняямалюнку. PAINT»

Сьогодні ви дізнаєтеся:

1. Поняття фрагмента малюнка.

2. Можливі дії з фрагментом.

3. Встака малюнку

4. А також навчитеся створювати малюнки з фрагментами, що повторюються.

 

IV. Вивчення нового матеріалу

1)Робота за підручникои.

-Відкрийте підручник на сторінці 132-140.

-Перш ніж розглянути дії з фрагментом малюнка в графічному редакторові, давайте дамо відповідь на питання: а що ж таке фрагмент?



  

© helpiks.su При использовании или копировании материалов прямая ссылка на сайт обязательна.