|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
осымша мәліметтерСтр 1 из 2Следующая ⇒
Оқу ісінің меңгерушісі: ----------------
Қосымша мәліметтер |
Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? Қабілетті оқушыға қосымша карточкалар беремін. Барлық оқушылар орындай алады: Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Кейбір оқушылар орындай алады: | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Жұптық, топтық, өздік жұмыста жұлдызша,житондар арқылы бағалаймын. Мадақтау, марапаттау арқылы бағалауды жүзеге асырамын. | Пәнаралық байланыс – көркем еңбек, АКТмен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) Ауызбіршілікке, ұқыптылыққа тәрбиелеу. |
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу мақсаттары орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма ? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
Оқу ісінің меңгерушісі: ----------------
Сабақ: математика | Мектеп: Гродеково орта мектебі | |
Сабақтың тақырыбы: | Көпбұрыштың түрлері. Шаршының жəне тіктөртбұрыштың қасиеттері | |
Күні:14.01.2019 ж | Мұғалімнің аты: Қ.С.Алимбаева | |
Сынып: 2 «А» | Қатысқандар: 16 | Қатыспағандар: |
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары | 2.3.1.1. Бұрыштардың түрлерін ажырату жəне атау (тік, сүйір, доғал); тікбұрыштың, шаршының, тікбұрышты үшбұрыштың маңызды ерекшеліктері. | |||
Сабақ мақсаттары
| Барлық оқушылар орындай алады: | |||
Бұрыштардың түрлерін атай алады; | ||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: | ||||
Тапсырмаларды топтық , жеке, жұптық жұмыстарда бірлесіп орындай алады; | ||||
Кейбір оқушылар орындай алады: | ||||
Оқулықтан тыс тапсырмаларды өз бетінше орындай алады; | ||||
Бағалау критерийлері | 1. Бұрыштардың түрлерін ажыратуды және атауды үйренеді; 2. Тікбұрыштың, шаршының, тікбұрышты үшбұрыштың маңызды ерекшеліктерін түсінеді; | |||
Тілдік мақсат | Көпбұрыш түрлері | |||
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздердің айтылуын ,есте сақтау дағдысын қалыптастыру; тірек сөздерді сабақ барысында қайталату. | ||||
Талқылауға арналған сұрақтар: Не себепті......деп ойлайсыз 1. Бұрыш дегеніміз не? 2. Бұрыштың төбесі қандай әріптермен белгіленеді? 3. Көпбұрыш дегеніміз не? | ||||
Алдыңғы оқу | Бұрыш түрлері. Көпбұрыштар | |||
Ишара | Жасыл-түсіндім; қызыл – сыныптасымның көмегімен түсіндім; Сары- көмек қажет, түсінбедім. | |||
Жоспар | ||||
Жоспарланған уақыт есебі | Жоспарланған жаттығу түрлері (төмендегі жазбаларды сіз жоспарлаған жаттығу түрлерімен ауыстырыңыз) | ресурстар | ||
Басы | «Шаттық шеңбер» Балалар бір-бірімен амандасып, танысады, жылы тілек тілейді. Балаларды бейджиктеріндегі суреттің ретімен үш топқа бөлемін. | Сары, қызыл, жасыл, житондар | ||
Ортасы | Білім алушылар сабақтың мақсатымен танысады. 1-тапсырма: «Анықта» ТЖ Дескриптор: 1. Берілген тапсырмаларды топта талқылайды; 2. Иллюстрацияға сүйеніп деректер жинағын жүргізеді; 3. Берілген бұрыш түрлерін ажыратады, атайды; 5.Бір-біріне түсіндіреді, жұмыстарын бағалайды; Кері байланыс: «Житондар» ҚБ « Жұлдызшалар» 2- тапсырма: « Кім зерек?!» ТЖ Дескриптор: 1. Тіктөртбұрыштарды атайды; 2. Бейнеленген фигураларды анықтайды; 3.Мәліметтерді үлгі бойынша жүйелеп жинақтайды; 4. Бір-бірін тыңдап, бағалайды; Кері байланыс: «Житондар» ҚБ «Жұлдызшалар» Сергіту сәті 3- тапсырма: ӨЖ «Сөйлемді аяқта» Дескриптор: 1. Берілген сурет бойынша фигураның өзгерісін анықтайды; 2. Себебін айтып, түсіндіреді; 3 Берілген сөйлемді аяқтап айтады; Кері байланыс: «Житондар» ҚБ «Жұлдызшалар» 4- тапсырма: ҰЖ «Анықта» Дескриптор: 1. Ені бірдей тіктөртбұрыштарды атайды; 2. Ұзындығы бірдей тіктөрбұрыштарды атайды; 3. Дәптерге сызып көрсетеді; Кері байланыс: «Житондар» ҚБ «Жұлдызшалар» 5- тапсырма «Сәйкестендір» ЖЖ Дескриптор: 1. Берілген есепке қарап мәлімет жүргізеді; 2. Деректерді жүйелеп фигураларды сәйкестендіреді 4.Бір-бірін толықтырады; Кері байланыс: «Житондар» ҚБ «Жұлдызшалар» | Бейджик тер Іс-қимылмен көрсетеді | ||
Соңы | Үй тапсырмасы: Көпбұрыш сызу Кері байланыс: «Білім ағашы» | Білім ағашы парақ шасы стикер | ||
|
||||
|