Хелпикс

Главная

Контакты

Случайная статья





Хід уроку. I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ.. II. ПОВТОРЕННЯ ТА ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ.. Мовленнєва розминка.. Гра «Піймай звук [ф]?»



 

Тема. ЗАКРІПЛЕННЯ ЗВУКОВОГО ЗНАЧЕННЯ БУКВИ Фф. ОПРАЦЮВАННЯ ТЕКСТІВ «ЖИРАФИ» І «ЖАРТ»

Мета:закріпити знання учнів про букву Фф та її звукове значення; формувати вміння читати окремі слова і тексти з буквою Фф; розвивати мислення, мовлення, увагу; виховувати любов до тварин.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ.

Добрий день, діти.

Зараз у нас буде урок читання. Перевірте, чи готові ви до нього, чи є у вас на парті букварики.

Положіть їх з права від себе на край парти.

 

II. ПОВТОРЕННЯ ТА ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ.

       Створення ігрової ситуації

Сьгодні до нас на урок завітала глстя. А хто вона здогадаєтеся, коли розгадаєте загадку:

Очі гарні. Пишні вії.
Має дуже довгу шию.
Добре це, бо зручно їсти
Із дерев зелене листя. (Жираф).

Так, дітки – це жираф (виставляю на дошку малюнок фирафа).

Вона принесла вам цікаві завдання, якщо ви їх виконаєте, то вона розкаже багато цікавого про життя жираф. Виконуючи ці завдання ми повторимо що ми вивчали на попереднім уроці.

А яку букву ви вивчали на попередньому уроці? (Букву Фф (еф)).

1. Мовленнєва розминка.

Отже, перше завдання від жирафи – вивчити скоромовку.

Послухайте, яку скоромовку підготувала для вас жирафа. Якщо будуть незрозумілі слова- запитаєте.

Флокси, флокси на фланелі —

Фартушок зацвів у Нелі.

Флокси – це квіти. Фланель – це полотно.

З такої яскравої тканини пошили Нелі фартушок, і здається, що фартушок зацвів.

       Отже, повторюємо, і стараємось запам’ятати, щоб жирафа була нами задоволена.

-молодці, дітки, гарно розказали скоромовку і навчилися вимовляти звук [ф].

2. Гра «Піймай звук [ф]?»

А зараз наша гостя хоче, почути чи зумієте ви піймати звук [ф].

       Приготуйте ручки, слухайте уважно віршик,, почувши слово із звуком [ф] – плескаєте в долоньки.

 


Фламінго грають у футбол,

 Іде фінальний матч.

Ось-ось заб'ють останній гол —

Летить в ворота м'яч.

Фурчить, блищить на різні фарби

Фонтан веселий у садку.

В нім водить флот легкий та гарний

Федорка в білім фартушку. Н. Забіла


 

Хвалити: молодці, дітки, ви були уважними і всі слова із звуком [ф] впіймали.



  

© helpiks.su При использовании или копировании материалов прямая ссылка на сайт обязательна.