|
||||||||
САБАҚ ЖОСПАРЫ. Сабақ номері. САБАҚТЫҢ КОНСПЕКТ-ЖОСПАРЫСтр 1 из 3Следующая ⇒
САБАҚ ЖОСПАРЫ | ||||||||
Курс | Топ | С -22 |
Сабақ номері | |||||
Мамандығы-біліктілігі: |
Специальность 1114000 «Сварочное дело» Квалификация 1114042 «Электрогазосварщик» Группа С-21,С-22
| |||||||
Модуль атауы: |
БМ 01 «Примененения профессиональной лексики в сфере профессиональной деятельности»
| |||||||
Сабақ тақырыбы: |
«Дәнекерлеу жұмыстарының маңызды рөлі»
| |||||||
Күні: |
11.12. 2019 ж. | Ұзақтығы: |
90 мин | |||||
Өткізілу орны: |
ҚАШК 404 кабинеті | |||||||
Сабақ мақсаты: | Білімділік:Білім алушыларғадәнекерлеудің даму тарихы туралы мәлімет беру; Дамытушылық: Білім алушыларды кәсіби терминдермен таныстыра отырып, сөздікті дұрыс пайдалануды үйрету; Тәрбиелік: Қоршаған ортаны ластамау, отырған жерін, жұмыс орнын таза ұстауға тәрбиелеу.
| |||||||
Сабақ міндеттері: | Дәнекерлеуге берілген өлшемдер арқылы дәнекерлеп жинауды үйрену
| |||||||
Күтілетін нәтижелер: | 1.Қалың металдарды түйістіріп берілген өлшемдер арқылы дәнекерлеп жинауды үйренеді 3. Арнайы терминологиямен танысады | |||||||
Сабақ типі: | аралас сабақ
| |||||||
Оқыту әдістері, әдістемелік амалдар, педагогикалық техникалар, педагогикалық технологиялар: | ||||||||
сұрақ-жауап, түсіндіру, талдау | ||||||||
Қажетті жабдықтар мен құралдар | В.В.Петров, Н.Н.Бенардос және Н.Г.Славяновтың суреттері
| |||||||
Қосымша дереккөздер (әдебиет): | 1.Барашкова О.Н. Источники питания сварочной дуги. М. Высшая школа, 2002. 2.Розаков Ю.Н. Оборудование и технологий автоматической и полуавтоматической сварки. М. Машиностроение, 2007.
| |||||||
Мұғаліммен байланыс ақпараты: | ||||||||
А.Т.Ә.: Молдашев Абай Турсунбаевич
| Тел.:8-7777913330 E-mail:abay.moldashev@bk.ru | |||||||
САБАҚТЫҢ КОНСПЕКТ-ЖОСПАРЫ | ||||
Сабақ барысы | Уақыты (минут) | Оқытушының іс-әрекеттері | Тыңдаушылардың іс-әрекеттері | Оқу ресурстары және материалдары |
1. Ұйымдастырушылық кезең | сәлемдесу, жоқ студенттерді белгілеу | сәлемдесу | топ журналы | |
2. Үй тапсырмасын орындауды тексеру | өткен тақырып бойынша сұрақтар | сұрақтарға жауап шешу | дәптер | |
3. Білім алушыларды негізгі кезеңдегі жұмысқа дайындау | сабақтың оқу мақсатын ашу, жаңа тақырыпты жеткізу | сабақ мақсаттарын тыңдап, жаңа тақырыпты жазу | дәріс, дәптер | |
4. Жаңа білімдері мен қызмет ету тәсілдерін қалыптастыру | жаңа материалды түсінікті түрде әр студентке жеткізу | оқытушы ұсынған материалды қабылдау, ұғыну және бастапқы есте сақтау | дәріс, дәптер, жаңа ақпарат | |
5. Оқылған материалды түсунулерінің алғашқы тексерісі | жаңа тақырып бойынша сұрақ қою | сұрақтарға жауап беру, сұрақ қою | оқытушымен әңгімелесу | |
6. Жаңа білімдері мен қызмет ету тәсілдерін бекіту | тәжірибеден мысалдар келтіру | материалды санасында бекіту | оқытушымен әңгімелесу | |
7. Білімдері мен қызмет ету тәсілдерін пайдалану | ситуациялық жағдайлар | ситуациялық жағдайларды шешу | тәжірибе кезінде кәсіби шеберлікті дамыту | |
8. Білімдерді жалпылау және жүйелеу | студенттердің ұғынуларын тексеру | оқытушыға қабылданған білімдер деңгейін көрсету | дәріс | |
9. Білімдері мен қызмет ету тәсілдерін меңгеруді бақылау және өзін-өзі бақылау | материалды қабылдау деңгейін тексеру | материалды ұғыну деңгейін көрсете білу | оқытушымен әңгімелесу | |
10. Білімдері мен қызмет ету тәсілдерін түзету | білімдері мен қызмет ету тәсілдерінде анықталған кемшіліктерді түбегейлі түзету | білімдері мен қызмет ету тәсілдерінде анықталған кемшіліктерді түбегейлі түзету | ||
11. Үй тапсырмасы туралы хабарлау | жаңа сөздерді оқи білу | үй тапсырмасын жазып алады | дәптер | |
12. Сабақ қорытындысын шығару және рефлексия | таратылмалы материал үлестіреді | тапсырмаға сәйкес орындайды | үлестірмелі материал |
Мәтінді оқып, қазақ тіліне аударыңыз, мәтін бойынша сұрақтарға жауап беріңіз.
|
© helpiks.su При использовании или копировании материалов прямая ссылка на сайт обязательна.
|
|