І тур - 19. 05. 2013
|
ІІ тур 26. 05. 2013 р.
|
( І підгрупа)
ФК « Джокер» - ФК «Ульбарів»
ФК «Варковичі» - ФК «Кристал»
ФК « Княгинин» - ФК « Івання»
ФК «Мирогоща» - ФК «Рачин»
ФК « Сатиїв» - ФК «Квітневе»
| ( ІІ підгрупа)
ФК « Імпульс» - ФК «Молодаво»
ФК « Берег» - ФК «Студінка»
ФК « Плоска» - ФК «Смига»
ФК « Тараканів» - ФК « Колос»
ФК « Верба» - ФК « Привільне»
| ( І підгрупа)
ФК « Кристал» - ФК «Джокер»
ФК « Івання» - ФК « Ульбарів»
ФК « Варковичі» - ФК « Мирогоща»
ФК « Сатиїв» - ФК «Княгинин»
ФК « Квітневе» - ФК « Рачин»
| ( ІІ підгрупа)
ФК « Берег» - ФК « Імпульс»
ФК « Плоска» - ФК «Молодаво»
ФК « Студінка» - ФК «Тараканів»
ФК « Верба» - ФК «Смига»
ФК «Колос» - ФК «Привільне»
|
ІІІ тур 29. 05. 2013 ( середа)
|
ІV тур. 2. 06. 2013
|
(І підгрупа)
ФК «Джокер» - ФК «Івання»
ФК « Кристал» - ФК «Мирогоща»
ФК « Ульбарів» - ФК «Сатиїв»
ФК «Квітневе» - ФК «Варковичі»
ФК «Рачин» - ФК «Княгинин»
| (ІІ підгрупа)
ФК «Імпульс» - ФК «Плоска»
ФК « Тараканів» - ФК «Берег»
ФК «Молодаво» - ФК «Верба»
ФК «Смига» - ФК «Колос»
ФК «Привільне» - ФК «Студінка»
| ( І підгрупа)
ФК «Івання» - ФК «Сатиїв»
ФК «Мирогоща» - ФК «Джокер»
ФК «Квітневе» - ФК «Кристал»
ФК «Ульбарів» - ФК «Рачин»
ФК «Княгинин» - ФК «Варковичі”
| (ІІ підгрупа)
ФК «Імпульс» - ФК «Тараканів»
ФК «Плоска» -ФК «Верба»
ФК «Привільне» - ФК «Берег»
ФК «Молодаво» - ФК «Колос»
ФК «Смига» - ФК «Студінка»
|
V тур 09. 06. 2013
|
VІ тур 12. 06. 2013 ( середа)
|
( І підгрупа)
ФК «Джокер» - ФК «Сатиїв»
ФК «Мирогоща» - ФК «Квітневе»
ФК «Рачин» - ФК «Івання»
ФК «Кристал» - ФК « Княгинин»
ФК «Варковичі» - ФК «Ульбарів»
| (ІІ підгрупа)
ФК «Верба» - ФК «Імпульс»
ФК «Тараканів» - ФК «Привільне»
ФК «Колос» - ФК «Плоска»
ФК «Берег» - ФК «Смига»
ФК «Студінка» - ФК «Молодаво»
| ( І підгрупа)
ФК «Джокер» - ФК «Квітневе»
ФК «Княгинин» - Фк «Мирогоща»
ФК «Івання» - ФК «Варковичі»
ФК «Сатиїв» - ФК «Рачин»
ФК «Ульбарів» - ФК «Кристал»
| ( ІІ підгрупа)
ФК «Привільне» - ФК «Імпульс»
ФК «Колос» - ФК «Верба»
ФК «Смига» - ФК «Тараканів»
ФК «Плоска» - ФК «Студінка»
ФК «Молодаво» - ФК «Берег»
|
VІІ тур 16. 06. 2013
|
VІІІ тур 23. 06. 2013
|
( І підгрупа)
ФК « Рачин» - ФК «Джокер»
ФК «Княгинин» - ФК «Квітневе»
ФК «Варковичі» - ФК «Сатиїв»
ФК «Мирогоща» - ФК «Ульбарів»
ФК «Кристал» - ФК «Івання»
| ( ІІ підгрупа)
ФК «Імпульс» - ФК «Колос»
ФК «Смига» - ФК «Привільне»
ФК «Студінка» - ФК «Верба»
ФК «Тараканів» - ФК «Молодаво»
ФК «Берег» - ФК «Плоска»
| ( І підгрупа)
ФК «Джокер» - ФК «Княгинин»
ФК «Рачин» - ФК «Варковичі»
ФК « Квітневе» - ФК «Ульбарів»
ФК «Сатиїв» - ФК «Кристал»
ФК «Івання» - ФК «Мирогоща»
| ( ІІ підгрупа)
ФК «Імпульс» - ФК «Смига»
ФК «Колос» - ФК «Студінка»
ФК «Привільне» - ФК «Молодаво»
ФК «Верба» - ФК «Берег»
ФК «Тараканів» - ФК «Плоска»
|
IX тур 30. 06. 2013
|
( І підгрупа)
ФК «Варковичі» - ФК «Джокер»
ФК «Ульбарів» - ФК «Княгинин»
ФК «Кристал» - ФК «Рачин»
ФК «Івання» - ФК «Квітневе»
ФК «Мирогоща» - ФК «Сатиїв»
| ( ІІ підгрупа)
ФК «Студінка» - ФК «Імпульс»
ФК «Молодаво» - ФК «Смига»
ФК «Берег» - ФК «Колос»
ФК «Плоска» - ФК «Привільне»
ФК «Верба» - ФК «Тараканів»
|
Примітка: У неділю початок ігор об 11. 00год, в середу – о 18. 00 год. Стадіон ФК «Кристал» початок о 12. 00 год.
|