|
||||||||||||||||||
Обладнання: картки, малюнки.. Хід уроку. ФізкультхвилинкаСтр 1 из 2Следующая ⇒
Тема: Ділення на двоцифрове число Мета: Удосконалювати вміння розв’язувати задачі та приклади на ділення з остачею і без остачі. Розвивати логічне мислення. Виховувати любов до математики Обладнання: картки, малюнки. Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
240: 60 90*7 96: 12 60*7 84: 12 140*3 3600: 40 220*3
- Котик, ведмедик та їжачок жили в будиночках. Котик жив не в зеленому і не в жовтому будиночку, їжачок — не в червоному і не в зеленму. Ведмедик — не в жовтому і не в червоному. Хто в якому будиночку жив? - У семи братів по одній сестрі. Скільки всього сестер у братів? - У бабусі Даші внучка Маша, кіт Пушок і собака Дружок. Скільки всього онуків у бабусі?
3. Каліграфічна хвилинка Виберіть найменше число із запропонованих на картці Запишіть його, запишіть число яке передує даному, запишіть число яке слідує за даним, збільшіть його на 7 одиниць, зменшіть його на 2 одиниці.
4. Математичний диктант. - запиши числа 21, 36, 70, 16, 61. - збільш на 20 числа: 80, 50, 10. - зменш на 10 числа: 4000, 20, 6000, 80.
2. Робота над темою 453: 62 505: 74 Який ми можемо зробити висновок розв'язавши ці приклади? 1. 2. Прочитати пояснення ділення на двоцифрове число з остачею і без остачі. (866)
2. Розв'язати задачу(868) Один вантажний поїзд їхав зі швидкістю 78 км. год і пройшов 468 км, а другий поїзд їхав зі швидкістю 67 км. год і пройшов 603 км. На скільки годин більше був у дорозі другий поїзд, ніж перший?
Фізкультхвилинка Всі піднесли руки - раз, І навшпиньки став весь клас. Два – присіли, руки вниз. На сусіда не дивись. Будем дружно ми вставати, Щоб ногам роботу дати. Хто старався присідати – Може вже відпочивати.
|
||||||||||||||||||
|