1. Роман Богдан

Загальне положення турніру

1. Кількість учасників:

1. 1. В турнірі може приймати участь 1 команда з факультету/інституту/коледжу. Максимальна кількість команд-14.

1. 2. Під час гри на сервері знаходяться не більше 12 осіб (5-преставники з одної команди, 5-з іншої і – 1-2 суддів).

2. Система проходження турніру:

2. 1. Пари вибираються жеребкуванням суддями турніру.

2. 2. У випадку відсутності одної з команд – їй зараховується технічна поразка з рахунком 2: 0.

2. 3. Заміну гравця можна проводити тільки наперед попередивши суддей (за 24 години до початку матчу). Якщо гравця замінили без відома – команда отримує штраф 15 раундів.

3. Порядок проведення турніру.

3. 1. Ігри проводяться відповідно до складеного суддями графіку і не можуть бути змінені.

3. 2. Всі ігри турніру проводяться на офіційних картах із наступних: de_dust2, de_inferno, de_train, de_cpl_mill, de_nuke, de_aztec, de_tuscan. Капітани команд перед зустріччю обирають карту.

3. 3. Гра на карті складається з 2-х періодів по 15 раундів кожен.

3. 4. Один період команда проводить за CT (Counter-TerroristForce), а другий за T (TerroristForce).

3. 5. Переможцем гри визначається сумою виграних раундів за два періоди.

3. 7. Послідовніть СТ-Т визначається раундом на ножах або за згодою капітанів.

3. 8. При раунді на ножах всі гравці зобов’язані викинути пістолет на місці респу. Заборонено підкидувати пістолет противникам в надії на cl_autowepswitch 1.

3. 9. Гра розпочинається через 10 хвилин після призначеного суддею часу. Якщо одна з команд не готова, їй призначається технічна поразка.

3. 10. На початку кожного періоду на фінансовому рахунку кожної команди знаходиться по 800 USD.

3. 11. У випадку якщо після проходження 2-х періодів команди мають однакову кількість виграних раундів, призначається 2 додаткових періоди по 3 раунди.

3. 12. На початку кожного додаткового періоду на фінансовому рахунку кожної команди знаходиться по 10 000 USD.

3. 13. Фінальні ігри (після виходу з групи) проводяться на двох офіційних картах із наступних: de_dust2, de_inferno, de_train, de_cpl_mill, de_nuke, de_aztec, de_tuscan. Кожна команда перед зустріччю обирає свою карту.

35) _cl_autowepswitch

4. 1. 2. Дозволено використовувати тільки стандартні models/skins.