Хелпикс

Главная

Контакты

Случайная статья





Хід уроку.. І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.. ІІ. Основна частина уроку.



Урок 6.

Тема уроку:“Die Schule.“

Підтема: “Alle meine Schulsachen”

Тип уроку:урок корекції знань.

Мета:розвивати навички і уміння говоріння та читання, Розвивати пам’ять, увагу, здогадку, логічне мислення учнів.

Навчати учнів культурі спілкування.

Хід уроку.

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Повідомлення теми та мети уроку.

L. Guten Tag, Kinder. Heute werden wir in der Stunde über unsere Schulsachen reden, und wir werden auch den Dialog nach dem Muster bilden und noch werden wir eine lustige Geschichte über unsere Schulsachen lesen.

2. Введення в іншомовну атмосферу.

а) Mundgymnastik. (повторення за вчителем лексики з теми з опорою на малюнки і картинки): Sprech nach! Federmäppchen, Füller, Schultasche, Schere, Spitzer, Buch, Kreide, Turnzeug, Block, Radiergummi.

Die Schüler lesen den Refrain „Schule, Schule“

 

ІІ. Основна частина уроку.

1. Закріплення лексичного матеріалу з теми.

Ergenze!

     
 

 


2. Kreuzworträtsel „Alle meine Schulsachen“

Учні вписують сова в подвійний кросворд. Та виконують вправи на визначення роду та числа іменників, що наведені у кросворді, та наступні вправи 4 (розуміння прочитаного), та 5 (вживання заперечного займенника kein / keine).

3. Розвиток навичок діалогічного мовлення.

· Переглядове читання діалогів. (Впр.3 с. 61)

· Прослуховування діалогів

· Читання діалогів. Учні читають діалоги в парах за ролями.

· Інсценування власних діалогів за зразками з опорою на сталі вирази.

4. Lesegeschichte: Hilfe!!!                                    Читання.

1. Етап підготовки до читання тексту. Відпрацювання вимови та знання лексичних одиниць.

2. Читання тексту.

Junge:         Was ist denn hier los? Bleistift, komm her! Ich möchte schreiben.

Bleistift:     Na und?

Junge:        Komm sofort her!

Bleistift:     Nein, ich möchte fernsehen.

Junge:        Fernsehen? Du? So ein Quatsch.

 

Junge:        Füller!

Füller:        Ja?

Junge:        Möchtest du schreiben?

Füller:        Schreiben? Nein, ich habe keine Lust. Ich möchte fernsehen.

Junge:        Aha!

 

Junge:        Pinsel! Wo bist du?

Pinsel:        Hier bin ich.

Junge:        Möchtest du malen?

Pinsel:        Nein, ich möchte fernsehen.

Junge:        Was? Du auch? O, nein!

 

Junge:        Farbstift! Lineal!

Farbstift und Lineal:     Ja?

Junge:        Was macht ihr den da?

Farbstift und Lineal: Fernsehen! Komm doch her!

Junge:        Hilfe!!!

3. Етап перевірки розуміння прочитаного та виконання після текстових комунікативних вправ.

· Wie geht die Geschichte weiter?

 

ІІІ. Заключна частина уроку.

1. Домашнє завдання.

Відпрацювати читання та переклад тексту.

2. Підсумок уроку.

- Was haben wir heute gelernt?

- Was gefählt euch im Text?

- Коментування оцінок.

 

Es läutet. Sie sind frei. Auf Wiedersehen!



  

© helpiks.su При использовании или копировании материалов прямая ссылка на сайт обязательна.