|
||||||
Конспект лекції. Природні загрози.. Тема уроку: Природні загрози. Характер їхніх проявів та дії на людей, тварин, рослин, об’єкти економіки. Хід лекції. I. Організаційний момент. II. Актуалізація опорних знань. Вивчення нового матеріалу
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ
Конспект лекції “Природні загрози. Характер їхніх проявів та дії на людей, тварин, рослин, об’єкти економіки”
Викладач екології та ОБЖД Шегда І.М.
Львів 2012 Тема уроку: Природні загрози. Характер їхніх проявів та дії на людей, тварин, рослин, об’єкти економіки Мета уроку: сформувати у студентів знання про основні геологічні та метеорологічні небезпеки; розвинути у студента здатність орієнтуватися в основних методах і системах забезпечення безпеки під час небезпечних геологічних та метеорологічних явищ. Тип лекції: вивчення нового матеріалу Обладнання:.комп’ютер, проектор, фотокартки
Хід лекції | ||||||
Організаційні та смислові етапи | Тривалість, (хв) | Пізнавальні завдання | Діяльність викладача | Діяльність студента | ||
I. Організаційний момент | ||||||
Перевірка присутності учнів, перевірка наявності необхідного обладнання для лекції. | ||||||
II. Актуалізація опорних знань | ||||||
Пригадування вже вивченого матеріалу | Опитування на основі вже вивченого матеріалу | Ставить питання щодо визначення основних понять курсу “Безпека життєдіяльності” – безпека, небезпека, ризик, надзвичайна ситуація. За необхідності для повноти відповіді пропонує використати презентацію. | Відповідають на поставлені запитання, при потребі користуючись підказками у презентації. | |||
Ⅲ. Вивчення нового матеріалу | ||||||
Вступ | Розповідь з елементами опитування | Озвучує тему для вивчення і подає план, заохочує студентів до вивчення нового матеріалу. | Записують в робочих зошитах тему і план, відповідають на запитання викладача. | |||
Пояснення нового матеріалу | Розповідь з використанням презентації | Починає свою розповідь з загальних відомостей про геологічні та матеорологічні надзвичайні явища. Показує фотокартки та презентацію. | Слухають, занотовують. За потреби, задають питання. | |||
|
||||||
|