|
|||
СТРУКТУРА УРОКУ. ХІД УРОКУ ⇐ ПредыдущаяСтр 2 из 2
ТЕМА: Архітектура Західної Європи V—XV ст. МЕТА: Сформувати уявлення про середньовічну архітектуру, формувати уміння розрізняти архітектурні стилі, визначати їх характерні особливості та вміти розрізняти найбільш визначні пам’яткі тієї епохи( романський і готичний стилі); розвивати логічне та історичне мислення, уміння працювати з додатковою літературою, порівняльними таблицями; виховувати в дітей повагу до культурних надбань людства, почуття прекрасного. ТИП УРОКУ: комбінований. СТРУКТУРА УРОКУ І. Організаційний момент. ІІ. Мотивація навчальної діяльності. ІІІ. Вивчення нового матеріалу: - романський архітектурний стиль; - готичний стиль; - особливості романського та готичного архітектурних стилів. IV. Закріплення нових знань V. Підсумки уроку VІ. Домашнє завдання.
ХІД УРОКУ І. Організаційний момент. (1 хвилина) – Презентація «Архітектура епохи середньовіччя», слайд №1 ІІ. Мотивація навчальної діяльності, оголошення теми уроку. (7 хвилин) слайд №2 Епіграфом нашого уроку я обрала фразу: Архітектура – це мереживо, що застигло в часі…так говорили люди, вражені масштабами та красою храмів, соборів, костьолів… А почати хочу з красивої легенди про один з європейських соборів: слайд №3 В 1248 році, коли архієпископ Кельна Конрад фон Гохштаден заклав перший камінь в основу Кельнского собору, почалася одна з найтриваліших глав в історії європейського будівництва… ІІІ. Вивчення нового матеріалу(1 хвилина) Будь ласка, об’єднайтеся в групи, відповідно до отриманого випереджального завдання, і спікери груп приготуйтеся до повідомлень про особливості обраного вами архітектурного стилю (1 група – романський стиль, 2 група – готичний стиль, 3 група – експерти, що систематизують отриману інформацію). Учні презентують підготовлений заздалегідь матеріал, підтверджуючи його зображенням на слайдах слайд №4 Розглянувши фото, визначте, до якого стилю вони належать, та їх характерні особливості, будь ласка, за групами: І група: слайд № 5, 6(7 хвилин)
ІІ група: слайд №7, 8(7 хвилин)
А тепер спробуємо виділити спільне та відмінне – слово ІІІ групі слайд №9 група презентує слайди «Романський та готичний стилі» IV. Закріплення нових знань(7 хвилин) Ми з вами добре попрацювали і я пропоную вам практичну роботу:слайд №10 Перевірте правильність своєї відповіді. слайд № 11. Я вітаю тих, хто зміг скласти мозаїку, та визначив назву споруди! V. Підсумки уроку, оголошення оцінок. (6 хвилин) VІ. Домашнє завдання. слайд №12 (3 хвилини) Опрацювати параграф 2 теми 2 підручника, відповісти на питання. Для творчих груп:
|
|||
|