Хелпикс

Главная

Контакты

Случайная статья





Хід уроку. I. Організаційний етап. II. Перевірка домашнього завдання. IІІ. Актуалізація опорних знань. ІV. Засвоєння знань



8 клас

Тема.  Описані чотирикутники

Мета: засвоїти поняття «описаний чотирикутник»; роз­глянути зміст теорем про описаний чотирикутники та схе­ми їх доведення; сформувати вміння відтворювати вивчені твердження, виконувати рисунок за описом, використовувати вивчені теореми під час розв'язування теореми на чотирикутники; виховувати любов до математики; розвивати логічне мислення.

Тип уроку: засвоєння знань, умінь та навичок.

Хід уроку

I. Організаційний етап

Вч. Добрий день! Запишіть число, класна робота і тему нашого сьогоднішнього уроку «Описані чотирикутники»

II. Перевірка домашнього завдання

Вч. Домашнє завдання ми перевіримо таким чином: прокоментуємо одну задачу з місця. (вибирається учень, який покроково коментує розв’язок задачі, решта учнів слідкують, і якщо не так - виправляють, ставлять запитання )

 

IІІ. Актуалізація опорних знань

Виконання усних вправ за готовими рисунками

 

Дано: ВС — дотична, О — центр кола, АВ = АС. Довести: ОВ = ОС
Дано: О — центр кола, 1 = 45°. Знайти: кут 2
Дано: МН — дотична, 1 = 2. До­вести: АВ = АС
Дано: О — центр кола, АВ і АС — дотичні. Довести: АВ = АС

 

ІV. Засвоєння знань

Вч. На якому із наведених рисунків зображено чотирикут­ник ABCD -

описаний навколо кола?

 

Уч. На рисунку е).

Вч. Правильно. Давайте сформулюємо означення чотирикутника, описаного навколо кола.

 



  

© helpiks.su При использовании или копировании материалов прямая ссылка на сайт обязательна.