4. Умови проведення змагань. 5. Перенесення гри. 6. Дисциплінарні санкції

4. Умови проведення змагань

Матчі турніру тривають два тайми по 20 хвилин з 5-хвилинною перервоюУ протокол матчу вноситься не більше 8 гравців однієї команди та один офіційний представник. Під час матчів турніру заявлені на гру гравці та офіційна особа команди-учасниці зобов’язані знаходитись лише в технічній зоні.

5. Перенесення гри

Рішення про відміну (припинення) гри приймає спільно суддівська бригада.

У разі домовленості двох команд-учасниць матчу, можливе перенесення зустрічі.

6. Дисциплінарні санкції

Керівники, футболісти та тренери команд, які беруть участь у змаганні, зобов’язані виконувати усі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів.

Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів.

У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди за рішенням головного арбітра матч може бути припинений.

Якщо команда, яка припинила участь у змаганнях, провела половину та більше ігор, то даній команді в матчах, які залишились, зараховується поразка з рахунком 0: 5, а команді-суперниці, відповідно, перемога з рахунком 5: 0. Якщо команда, яка припинила участь у змаганні, провела менше половини ігор – її результати анулюються.